Warfare

Války o vodu začínají v době, kdy je objevena Čistá bažina – bohaté naleziště vody, které bylo do nedávna skryto. Původní obyvatelé, kteří místo drželi v tajnosti záhadně zmizeli. O nalezišti se velice rychle dozvídá Nový Post – svobodné město, jehož mocenská struktura i prosperitánské náboženství je na vodě a její kontrole založeno.
Na čistou bažinu si však dělá nárok i Autokrat - sjednotitel a vůdce různých skupin banditů a hrdlořezů, který se po úspěšné kariéře nájezdníka rohodl usadit a vybudovat v okolí hradu Bezděz svou vlastní tyranii.
Autokratovy síly jsou sice menší, než síly Postu, ale jednotky Postu to mají k Čisté bažině nepoměrně dál. Post se navíc potýká s vnitřními problémy, které mu brání poslat do války veškeré své jednotky. Kdyby se Autokratovi podařilo Post porazit, mohlo by na údělných územích Postu dojít k řetězové reakci a autorita svobodného města by se začala rozpadat.
Válka o vodu, jak se nadcházející bitvě již začalo říkat, tedy tak jako tak ovlivní běh dějin na sever od Zóny (Trosek Prahy). Obě strany zuřivě zbrojí a povolávají své nejlepší jednotky – do hry se bezesporu zapojí i Cech nábojářů, který je vždy tam, kde je třeba zbraní.
Dojde k pádu Svobodného města nebo bude poražen samozvaný tyran, aby na jeho místo nastoupila tvrdá pravidla Postu? Rozhodnout o tom můžeš právě ty!